INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Motorové oleje

oleje Shell

Naleznete zde špičkové motorové oleje Shell HELIX Ultra a HX7 Professional.

oleje Total

Naleznete zde špičkové motorové oleje Total Quartz Ineo, Quartz 9000 a Quartz 7000.

oleje Castrol

Naleznete zde špičkové motorové oleje Castrol EDGE, Magnatec a Professional.

oleje Mobil

Naleznete zde špičkové motorové oleje Mobil 1 a Mobil Super 3000.

oleje Elf

Naleznete zde špičkové motorové oleje Elf Evolution a Excellium .

oleje Ford

Naleznete zde špičkové motorové oleje Ford Formula.

Motocyklové oleje

Naleznete zde špičkové motocyklové oleje Castrol a Motul.

Motobaterie

Naleznete zde motobaterie Varta gelové a standard.

Náhradní díly

Naleznete zde náhradní díly na osobní a užitkové vozy značek Brembo, Textar, Roadhouse, SBS, Ate, Bosch a Nipparts. Sleva v e-shopu na tyto náhradní díly je 10 - 15% z prodejních cen.

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem obchodě....

Široký sortiment zboží

Nabízíme Vám motorové oleje renomovaných výrobců Castrol, Mobil, Shell, Total, Elf, Ford a motocyklové oleje Castrol, Motul, jejichž značka je garantem nejvyšší kvality. Veškeré námi nabízené motorové oleje jsou v originálním balení, splňují veškeré normy a specifikace. Dodáváme olejové filtry výrobců UFI, Bosch, Nipparts, Knecht. Sleva v e-shopu na filtry je 10 - 15% z prodejních cen.

Nízké ceny

Díky spolupráci se zahraničními regionálními distributory a obchodovanému objemu, můžeme nabídnout lepší ceny motorových olejů než konkurence.

Doprava zdarma po celé ČR

Objednávky zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč vč. DPH odesíláme zdarma po celé ČR prostřednictvím České pošty. Poštovné se nevztahuje na sudový olej, cena dopravy je účtována individuálně.

Levné oleje Elf, Ford, Shell, Total, Mobil 1, Motul, Castrol, Agip, Mogul, Repsol, BP, Valvoline najdete v našem e-shopu.


Úvod »Nákladní automobily» Castrol Tection Global 15W-40 *20L


        

Castrol Tection Global 15W-40 *20L

Motorový olej Castrol

img

 

Číslo produktu: C204.20
Výrobce: Castrol
Viskozita: 15W-40
Objem: 20L
naše cena bez DPH : 1 314 CZK
naše cena s DPH (21 %):
1 590 CZK

Castrol Tection Global 15W-40

Specifikace a schválení:

SAE 15W-40
ACEA E3, E5, E7
API CF/CI-4
Global DHD-1
CAT ECF-2
RVI RLD, RLD-2
Volvo VDS-3
Cummins CES 20076, 20077, 20078
Mack EO-M Plus
MB-Approval 228.3
MAN M 3275
Splňuje požadavky DAF pro motory Euro 3.

Castrol Tection Global 15W-40 je motorový olej pro různorodý vozový a strojní park, navržený tak, aby poskytoval excelentní ochranu vozidlům různých výrobců. Jeho primární použití je v evropských vozech technologie Euro 4* a Euro 3, v amerických a japonských vozidlech. Poskytuje excelentní ochranu pro široké spektrum motorů, tudíž je první volbou pro silniční i terénní vozové parky, které obsahují různé typy vozidel. Je schválen výrobci motorů pro použití při prodloužených výměnných intervalech, tudíž redukuje prostoj a servisní náklady. *Nepoužívat v motorech normy Euro 4 požadující oleje typu Low SAPS. Pro tuto aplikaci doporučujeme Castrol Enduron Low SAPS 10W-40.

 

Upozornění: Informace týkající se manipulace, skladování, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jsou uvedeny v bezpečnostním listu produktu, který je dostupný na internetu. Tento produkt by neměl být používaný pro jiný účel, něž je stanoveno. Použitý olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.

 

N2VhNz