INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Motorové oleje

oleje Shell

Naleznete zde špičkové motorové oleje Shell HELIX Ultra a HX7 Professional.

oleje Total

Naleznete zde špičkové motorové oleje Total Quartz Ineo, Quartz 9000 a Quartz 7000.

oleje Castrol

Naleznete zde špičkové motorové oleje Castrol EDGE, Magnatec a Professional.

oleje Mobil

Naleznete zde špičkové motorové oleje Mobil 1 a Mobil Super 3000.

oleje Elf

Naleznete zde špičkové motorové oleje Elf Evolution a Excellium .

oleje Ford

Naleznete zde špičkové motorové oleje Ford Formula.

Motocyklové oleje

Naleznete zde špičkové motocyklové oleje Castrol a Motul.

Motobaterie

Naleznete zde motobaterie Varta gelové a standard.

Náhradní díly

Naleznete zde náhradní díly na osobní a užitkové vozy značek Brembo, Textar, Roadhouse, SBS, Ate, Bosch a Nipparts. Sleva v e-shopu na tyto náhradní díly je 10 - 15% z prodejních cen.

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem obchodě....

Široký sortiment zboží

Nabízíme Vám motorové oleje renomovaných výrobců Castrol, Mobil, Shell, Total, Elf, Ford a motocyklové oleje Castrol, Motul, jejichž značka je garantem nejvyšší kvality. Veškeré námi nabízené motorové oleje jsou v originálním balení, splňují veškeré normy a specifikace. Dodáváme olejové filtry výrobců UFI, Bosch, Nipparts, Knecht. Sleva v e-shopu na filtry je 10 - 15% z prodejních cen.

Nízké ceny

Díky spolupráci se zahraničními regionálními distributory a obchodovanému objemu, můžeme nabídnout lepší ceny motorových olejů než konkurence.

Doprava zdarma po celé ČR

Objednávky zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč vč. DPH odesíláme zdarma po celé ČR prostřednictvím České pošty. Poštovné se nevztahuje na sudový olej, cena dopravy je účtována individuálně.

Levné oleje Elf, Ford, Shell, Total, Mobil 1, Motul, Castrol, Agip, Mogul, Repsol, BP, Valvoline najdete v našem e-shopu.


Úvod »Mobil» Mobil 1 New Life 0W-40 *5L


        

Mobil 1 New Life 0W-40 *5L

Motorový olej Mobil

img

 

Číslo produktu: M102.5
Výrobce: Mobil
Viskozita: 0W-40
Objem: 5L
naše cena bez DPH : 971 CZK
naše cena s DPH (21 %):
1 175 CZK

Mobil 1 New Life 0W-40

Specifikace a schválení:

API SM/SL/SJ/CF/EC, ACEA A3/B3/B4 , ILSAC GF-3, MB 229.3/229.5, OPEL LongLife Service Fill GM-LL-A-025, OPEL Diesel Service Fill GM-LL-B-025, BMW LongLife 01, VW 502.00/505.00, Porsche A40
Mobil 1 New Life  doporučuje: SAAB, kvalitativní úroveň: FIAT 9,55535-N2/M2/Z2

Mobil 1 New Life 0W-40 je plně syntetický motorový olej nejvyšší kvality, který poskytuje motoru maximální čistící schopnosti, ochranu proti opotřebení a celkově zlepšuje jeho chod. Mobil 1 New Life 0W-40 je vyroben na  Mobil SHC Synthese Technology™, celosvětově nové, inovativní a unikátní technologii v oblasti základových olejů. Mobil 1 New Life 0W-40 je již sedmou generací tohoto oleje. Je vyroben na základě speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protiotěrovou technologií Supersyn, která představuje v současnosti nejprogresivnější dostupnou technologii aditiv.

Mobil 1 New Life 0W-40 překračuje požadavky norem předních průmyslových výrobců a výrobců moderních zážehových a vznětových automobilových motorů. Oleje Mobil 1 se osvědčily u závodních automobilů, proto si tyto oleje vybírají automobiloví závodníci série NASCAR a Team Mercedes Mc Laren F1.

Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje kvalitní ochranu i tam, kde běžné oleje selhávají a je ideální pro všechny typy vozidel používané na celém světě. Někteří výrobci nejvýkonnějších vozidel, např. Mercedes Benz AMG, Porsche a Aston Martin si olej Mobil 1 vybrali jako prvonáplň.

 

Mobil 1 New Life 0W-40 poskytuje výhody:

- Aktivní čistící složky snižují tvorbu úsad a kalů, čímž podporují dlouhodobě čistý provoz motoru

- Mimořádná tepelná a oxidační stabilita výrazně omezuje stárnutí oleje a prodlužuje intervaly výměny oleje

- Nízká spotřeba paliva - nižší emise uhlovodíkových složek

- Zlepšuje třecí charakteristiky - větší úspora paliva

- Vynikající nízkoteplotní vlastnosti umožňují rychlou startovatelnost za studena a okamžitý ochranný účinek, prodlužuje životnost motoru a elektroinstalace

- Vysoký viskozitní index a protioděrová technologie Supersyn nabízí mimořádnou mazací schopnost a ochranu proti opotřebení při každém stylu řízení a ve všech provozních podmínkách

 

Upozornění: na základě dostupných informací se nepředpokládá, že by produkt vyvolal nepříznivé účinky na zdraví, když bude používaný pro stanovený účel a když se dodrží doporučení uvedené v bezpečnostním listu, který je dostupný na internetu. Tento produkt by neměl být používaný pro jiný účel, něž je stanoveno. Použitý olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.

 

NjMyMDgy