INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Motorové oleje

oleje Shell

Naleznete zde špičkové motorové oleje Shell HELIX Ultra a HX7 Professional.

oleje Total

Naleznete zde špičkové motorové oleje Total Quartz Ineo, Quartz 9000 a Quartz 7000.

oleje Castrol

Naleznete zde špičkové motorové oleje Castrol EDGE, Magnatec a Professional.

oleje Mobil

Naleznete zde špičkové motorové oleje Mobil 1 a Mobil Super 3000.

oleje Elf

Naleznete zde špičkové motorové oleje Elf Evolution a Excellium .

oleje Ford

Naleznete zde špičkové motorové oleje Ford Formula.

Motocyklové oleje

Naleznete zde špičkové motocyklové oleje Castrol a Motul.

Motobaterie

Naleznete zde motobaterie Varta gelové a standard.

Náhradní díly

Naleznete zde náhradní díly na osobní a užitkové vozy značek Brembo, Textar, Roadhouse, SBS, Ate, Bosch a Nipparts. Sleva v e-shopu na tyto náhradní díly je 10 - 15% z prodejních cen.

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem obchodě....

Široký sortiment zboží

Nabízíme Vám motorové oleje renomovaných výrobců Castrol, Mobil, Shell, Total, Elf, Ford a motocyklové oleje Castrol, Motul, jejichž značka je garantem nejvyšší kvality. Veškeré námi nabízené motorové oleje jsou v originálním balení, splňují veškeré normy a specifikace. Dodáváme olejové filtry výrobců UFI, Bosch, Nipparts, Knecht. Sleva v e-shopu na filtry je 10 - 15% z prodejních cen.

Nízké ceny

Díky spolupráci se zahraničními regionálními distributory a obchodovanému objemu, můžeme nabídnout lepší ceny motorových olejů než konkurence.

Doprava zdarma po celé ČR

Objednávky zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč vč. DPH odesíláme zdarma po celé ČR prostřednictvím České pošty. Poštovné se nevztahuje na sudový olej, cena dopravy je účtována individuálně.

Levné oleje Elf, Ford, Shell, Total, Mobil 1, Motul, Castrol, Agip, Mogul, Repsol, BP, Valvoline najdete v našem e-shopu.


Úvod »Castrol» Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 (FST) *60L


        

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 (FST) *60L

Motorový olej Castrol

img

 

Číslo produktu: C103.60
Výrobce: Castrol
Viskozita: 5W-40
Objem: 60L
naše cena bez DPH : 7 347 CZK
naše cena s DPH (21 %):
8 890 CZK

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 (FST)

Specifikace a schválení:

ACEA C3, API SM/CF, VW 502.00/505.00/505.01, MB 229.31/229.51, Ford WSS-M2C917-A, BMW LongLife 04, Renault RN 0700/0710, Fiat 9.55535-S2

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 je syntetický olej s Fluid Strength Technology™ vhodný pro použití zejména v přeplňovaných dieselových motorech. Jeho složení poskytuje maximální výkonnost a zároveň zajišťuje kompatibilitu se systémy následné úpravy výfukových plynů. Na základě nezávislých testů snižuje kontakt kovových součástek motoru až o 40% oproti přednímu konkurenčnímu produktu. Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 je speciálně vytvořen tak, aby zajistil ochranu motoru s pevným servisním intervalem, minimalizoval škodlivé usazeniny a využíval syntetické technologie k dosažení lepších výkonnostních parametrů než klasické oleje. Určen pro turbodmychadly přeplňované vznětové motory s mezichladiči, včetně motorů PD "čerpadlo-tryska".

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 byl vyvinit tak, aby splňoval specifikace pro vznětové motory VW a Audi (VW 505.01). Je určen speciálně pro použití v mototech VW TDI osazené elektrickými vstřikovacími jednotkami (technologie PD "čerpadlo - tryska").

Tento produkt nesmí být používán v motorech s nastavenými prodlouženými servisními intervaly (VW LongLife Service - indikace písmeny QG1 na štítku VIN - detaily viz. návod k obsluze). Pro tyto účely je vhodný olej Castrol EDGE 5W-30 (VW 504.00/507.00).

Tento olej je doporučený pro motory s pevným servisním intervalem výměny - viz. uživatelská příručka Vašeho vozidla.

Fluid Strength Technology™ (FST) je nový dynamický systém, který aktivně posiluje olejový mazací film. Je šitý na míru specifickým požadavkům různých druhů motorů. Je navržen tak, aby minimalizoval vzájemný kontakt kovových součástek, neustále se přizpůsoboval různým otáčkám motoru i podmínkám řízení a zůstal silný po delší dobu.

 

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 specifické vlastnosti:

- Chrání motory s pevným servisním intervalem

- Zabraňuje vzniku škodlivých usazenin

- Pracuje v turbodmychadly přeplňovaných vznětových motorech s mezichladiči, včetně motorů PD

- Syntetická technologie

 

Tento olej se souběžně prodává pod názvem Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 FST.

 

Upozornění: Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji. Na základě dostupných informací se nepředpokládá, že by produkt vyvolal nepříznivé účinky na zdraví, když bude používaný pro stanovený účel a když se dodrží doporučení uvedené v bezpečnostním listu, který je dostupný na internetu. Tento produkt by neměl být používaný pro jiný účel, něž je stanoveno. Použitý olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.

 

MzY2Yjh