INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Motorové oleje

oleje Shell

Naleznete zde špičkové motorové oleje Shell HELIX Ultra a HX7 Professional.

oleje Total

Naleznete zde špičkové motorové oleje Total Quartz Ineo, Quartz 9000 a Quartz 7000.

oleje Castrol

Naleznete zde špičkové motorové oleje Castrol EDGE, Magnatec a Professional.

oleje Mobil

Naleznete zde špičkové motorové oleje Mobil 1 a Mobil Super 3000.

oleje Elf

Naleznete zde špičkové motorové oleje Elf Evolution a Excellium .

oleje Ford

Naleznete zde špičkové motorové oleje Ford Formula.

Motocyklové oleje

Naleznete zde špičkové motocyklové oleje Castrol a Motul.

Motobaterie

Naleznete zde motobaterie Varta gelové a standard.

Náhradní díly

Naleznete zde náhradní díly na osobní a užitkové vozy značek Brembo, Textar, Roadhouse, SBS, Ate, Bosch a Nipparts. Sleva v e-shopu na tyto náhradní díly je 10 - 15% z prodejních cen.

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem obchodě....

Široký sortiment zboží

Nabízíme Vám motorové oleje renomovaných výrobců Castrol, Mobil, Shell, Total, Elf, Ford a motocyklové oleje Castrol, Motul, jejichž značka je garantem nejvyšší kvality. Veškeré námi nabízené motorové oleje jsou v originálním balení, splňují veškeré normy a specifikace. Dodáváme olejové filtry výrobců UFI, Bosch, Nipparts, Knecht. Sleva v e-shopu na filtry je 10 - 15% z prodejních cen.

Nízké ceny

Díky spolupráci se zahraničními regionálními distributory a obchodovanému objemu, můžeme nabídnout lepší ceny motorových olejů než konkurence.

Doprava zdarma po celé ČR

Objednávky zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč vč. DPH odesíláme zdarma po celé ČR prostřednictvím České pošty. Poštovné se nevztahuje na sudový olej, cena dopravy je účtována individuálně.

Levné oleje Elf, Ford, Shell, Total, Mobil 1, Motul, Castrol, Agip, Mogul, Repsol, BP, Valvoline najdete v našem e-shopu.


Úvod »Castrol» Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 *1L


        

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 *1L

Motorový olej Castrol

img

 

Číslo produktu: C109.1
Výrobce: Castrol
Viskozita: 5W-30
Objem: 1L
naše cena bez DPH : 164 CZK
naše cena s DPH (21 %):
199 CZK

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 (Ford)

Specifikace a schválení:

ACEA A5/B5, API SN/CF, ILSAC GF-4, WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C, WSS-M2C913-D

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 kombinuje "inteligentní" molekuly se syntetickou technologií zajišťující silnější mazací film. Díky "inteligentním" molekulám poskytuje více ochrany v době kritické fáze startu a rozjezdu, zajišťuje vynikající výkon za extrémních podmínek studených startů.

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 je vhodný pro použití v benzínových a  dieselových motorech Ford, kde výrobce předepisuje olej specifikace WSS-M2C913-B, WSS-M2C913-C, WSS-M2C913-D.

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 má široké uplatnění v moderních benzínových i dieselových motorech včetně přeplňovaných a dieslových motorů s mezichlazením.

 

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 plně nahrazuje motorový olej Castrol Magnatec 5W-30 A1.

 

Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 specifické vlastnosti:

- Inteligentní molekuly oleje Magnatec 5W-30 A1 zabraňují opotřebení motoru také všude tam, kde dochází k zvýšené zátěži

- Vytvoří trvalou vrstvu ochrany tam, kde je tonejnutnější, včetně vačkových hřídelí a zdvíhátek běžně náchylných k poškození

- Měření ukázala, že Magnatec Perofessional 5W-30 A5 poskytuje více ochrany než jiné oleje v kritické fázi startu

- Olej Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 využívá technologie speciálního základověho oleje k poskytnutí vynikajícího výkonu při extrémních podmínkách studeného startu a rozjezdu

- Poskytuje ochranu za všech jízdních podmínek a stylů jízdy

 

Upozornění: Castrol Magnatec Professional 5W-30 A5 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji. Na základě dostupných informací se nepředpokládá, že by produkt vyvolal nepříznivé účinky na zdraví, když bude používaný pro stanovený účel a když se dodrží doporučení uvedené v bezpečnostním listu, který je dostupný na internetu. Tento produkt by neměl být používaný pro jiný účel, něž je stanoveno. Použitý olej a obal likvidujte předepsaným způsobem.

 

MzFhMz