INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

 

Motorové oleje

oleje Shell

Naleznete zde špičkové motorové oleje Shell HELIX Ultra a HX7 Professional.

oleje Total

Naleznete zde špičkové motorové oleje Total Quartz Ineo, Quartz 9000 a Quartz 7000.

oleje Castrol

Naleznete zde špičkové motorové oleje Castrol EDGE, Magnatec a Professional.

oleje Mobil

Naleznete zde špičkové motorové oleje Mobil 1 a Mobil Super 3000.

oleje Elf

Naleznete zde špičkové motorové oleje Elf Evolution a Excellium .

oleje Ford

Naleznete zde špičkové motorové oleje Ford Formula.

Motocyklové oleje

Naleznete zde špičkové motocyklové oleje Castrol a Motul.

Motobaterie

Naleznete zde motobaterie Varta gelové a standard.

Náhradní díly

Naleznete zde náhradní díly na osobní a užitkové vozy značek Brembo, Textar, Roadhouse, SBS, Ate, Bosch a Nipparts. Sleva v e-shopu na tyto náhradní díly je 10 - 15% z prodejních cen.

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem obchodě....

Široký sortiment zboží

Nabízíme Vám motorové oleje renomovaných výrobců Castrol, Mobil, Shell, Total, Elf, Ford a motocyklové oleje Castrol, Motul, jejichž značka je garantem nejvyšší kvality. Veškeré námi nabízené motorové oleje jsou v originálním balení, splňují veškeré normy a specifikace. Dodáváme olejové filtry výrobců UFI, Bosch, Nipparts, Knecht. Sleva v e-shopu na filtry je 10 - 15% z prodejních cen.

Nízké ceny

Díky spolupráci se zahraničními regionálními distributory a obchodovanému objemu, můžeme nabídnout lepší ceny motorových olejů než konkurence.

Doprava zdarma po celé ČR

Objednávky zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč vč. DPH odesíláme zdarma po celé ČR prostřednictvím České pošty. Poštovné se nevztahuje na sudový olej, cena dopravy je účtována individuálně.

Levné oleje Elf, Ford, Shell, Total, Mobil 1, Motul, Castrol, Agip, Mogul, Repsol, BP, Valvoline najdete v našem e-shopu.

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Náhradní díly pro osobní a užitkové vozyBrzdy patří v každém automobilu k jeho nejdůležitějším částem, zaslouží si proto odpovídající...

KONTAKTY

Ing. Milan Budař - MAOB
Husova 92
391 11 Planá nad Lužnicí
tel: 602465173, 602420942
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 980 CZK
naše cena 737 CZK

 

Dobré důvody pro Váš nákup v našem e-shopu...

Technické zázemí a servis

Nabídka produktů, které v našem obchodě najdete, je denně ověřována praxí našimi obchodními partnery z řad autoservisů a obchodů. Přinášíme tedy pouze ty produkty, které skutečně fungují. Při doporučení vhodných motorových olejů a maziv pro Váš automobil či motocykl čerpáme z praktických poznatků a vlastních zkušeností.

Termín dodání

Objednané zboží v pracovní dny do 13:00 hod. odesíláme ještě tentýž den. Česká pošta by Vám měla zásilku doručit následující pracovní den. Objednané zboží po 13:00 hod. odesíláme následující pracovní den.

Výdejní místo

Objednané motorové oleje si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně.

Motorové oleje Shell, Total, Castrol, Mobil, Elf, Ford, motocyklové oleje Castrol, Motul, filtry Nipparts, Bosch, UFI, Knecht, Hengst, Starline, Corteco, motobaterie Varta. Náhradní díly, brzdové kotouče, brzdové destičky Brembo, Textar, Ate, SBS, Bosch, Roadhouse, Nipparts. Nejlevnější motorové oleje na českém trhu koupíte u nás.


» Právní ujednání
Právní ujednání

 

Právní upozornění

Vítejte na stránkách www.oleje-motorove.cz. Tyto stránky vlastní a provozuje obchodní firma Ing. Milan Budař - MAOB, Svépomoc 668,  391 02 Sezimovo Ústí, zapsaná v registru Živnostenského úřadu města Sezimovo Ústí, pod č.j.: MŽO/339/97/VŠ pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese http://www.oleje-motorove.cz.

Užití těchto stránek se řídí podmínkami uvedenými níže s tím, že jakékoli další použití těchto stránek znamená Váš bezpodmínečný souhlas s těmito podmínkami.

Odpovědnost

Firma Ing. Milan Budař - MAOB neposkytuje žádná prohlášení ani záruky jakéhokoli charakteru ohledně těchto stránek a jejich obsahu. Na těchto stránkách poskytuje sdělení obecné povahy. Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze informativní charakter, nejsou vyčerpávající a navzdory našemu úsilí nemusí být aktuální a přesné. Firma Ing. Milan Budař - MAOB nepřebírá žádnou odpovědnost za nepřesnosti nebo opomenutí na těchto stránkách a za veškerá rozhodnutí, která učiníte na základě informací obsažených na těchto stránkách nesete výlučnou odpovědnost. Firma Ing. Milan Budař - MAOB nepřebírá odpovědnost za jakékoli přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty či škody jakéhokoli druhu vzniklé na základě vstupu nebo užití těchto stránek nebo informací na nich uvedených.
Poskytovatel elektronického katalogu v podmenu "FILTRY" a "NÁHRADNÍ DÍLY" je společnost ELIT CZ, s.r.o.. Poskytovatel ani prodejce neodpovídá za vhodnost zákazníkem učiněné volby konkrétního zboží z elektronického katalogu a za správnost zákazníkem provedené identifikace zboží z elektronického katalogu v porovnání s objektivní potřebou konkrétního zboží. Nevhodná volba a nesprávná identifikace zboží není vadou na straně poskytovatele ani prodejce, s nímiž by byl spojen nárok z odpovědnosti za vady zboží. Poskytovatel ani prodejce rovněž nenese odpovědnost za jakékoli škody s tím související.
Tyto stránky užíváte na vlastní odpovědnost. Firma Ing. Milan Budař - MAOB neposkytuje žádné záruky za to, že stahované materiály neobsahují viry, červy, trojské koně nebo jiné destruktivní projevy. Za zabezpečení ochrany Vašeho počítačového systému a dat stejně tak jako za jakékoli náklady na servis, opravy a úpravy v souvislosti s užitím těchto stránek nesete výlučnou odpovědnost.

Informace o produktech

Na těchto stránkách poskytujeme i některé informace o produktech. Přestože vynakládáme odpovídající péči, aby poskytované informace byly v okamžiku jejich umístění na tyto stránky přesné, mohou být dotčeny následnými změnami, zejména pokud jde o složení produktů, způsobu použití a nakládání s nimi. Pro odstranění jakýchkoli pochybností platí, že naše odpovědnost za informace o produktech se řídí pravidly uvedenými v odstavci „Odpovědnost“ shora. V případě potřeby nás kontaktujte.

Užití hypertextových odkazů

Firma Ing. Milan Budař - MAOB nenese odpovědnost za obsah jiných webových stránek, včetně webových stránek, ze kterých jste uskutečnili přístup na naše stránky nebo na které můžete vstoupit z našich stránek. Nepřebíráme žádnou odpovědnost v souvislosti s takovými stránkami a odkazy.

Odkazy na stránky třetích osob poskytujeme v dobré víře, že obsahují nebo mohou obsahovat materiály, které mají význam ve vztahu k našim stránkám, poskytnutí těchto odkazů však neznamená, že firma Ing. Milan Budař - MAOB stránky třetích osob a jejich obsah přezkoumávala nebo schválila. V některých případech může dojít k tomu, že odkaz Vás zavede na stránky třetích osob, které obsahují stanoviska odporující stanoviskům na těchto stránkách, případně jiným stanoviskům.

Autorská práva

Autorská práva k materiálům na těchto stránkách náleží firmě Ing. Milan Budař - MAOB.
Pořizování kopií těchto stránek je povoleno pouze pro účely jejich prohlížení, tisk těchto stránek je povolen pouze pro osobní, nekomerční použití a pouze v rozsahu pro takové použití nezbytném. Jakékoli jiné použití je striktně zakázáno. Nepovolené užití může být považováno též za nekalé soutežní jednání.

Změny stránek

Obsah těchto stránek a podmínky jejich užití mohou být kdykoli bez předchozího upozornění změněny. Tímto souhlasíte s tím, že se při každé návštěvě těchto stránek seznámíte s podmínkami jejich použití a zavazujete se je dodržovat, a to včetně případných změn.

Rozhodné právo

Užívání těchto webových stránek, stahování dat z nich a aplikace těchto podmínek se řídí právem České republiky.
V případě, že by některé z ustanovení těchto podmínek bylo jakýmkoli soudem nebo příslušným státním orgánem shledáno jako neplatné nebo neúčinné, neplatnost nebo neúčinnost takového ustanovení nebude mít vliv na ostatní ustanovení těchto podmínek a všechna ustanovení, kterých se taková neplatnost nebo neúčinnost nebude týkat zůstanou zcela platná a účinná.
YjRhZDE5Y2